ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8527260
nr 852 7260
Nyrokoko, Oval, höjd: 102 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:35:05
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.